Kart fra google som viser hvor Karenlyst alle 9c ligger
Kart fra google som viser hvor Karenlyst alle 9c ligger

Contact

Karenslyst allé 9c (fifth floor)
0278 Oslo



Postal address:

Postboks 447 Skøyen

0213 Oslo

See Google Map

info@infinitum.no
+47 22 12 15 20



Production facilities

Heia, Fetsund
Heiasvingen 59
1900 Fetsund
+47 22 81 31 00

Bjerkvik
Salomonsvei 25
8530 Bjerkvik
+47 986 30 059

Trondheim
Torgardstrøa 5
7072 Heimdal
+47 920 51 399


Employees at Skøyen

Kjell Olav A. Maldum
Managing director
+47 909 63 999
kjell.olav@infinitum.no

Randi Haavik Varberg
Director of information and market
+47 913 54 773
randi@infinitum.no

Tor Guttulsrud
Director of economics and finance
+47 930 96 486
tor@infinitum.no

Sten Nerland
Director of logistics and operations
+47 975 98 558
sten@infinitum.no

Roger Hushovd

Controller economics
+47 22 12 15 20
roger@infinitum.no

Svein Rune Haugsmoen
Controller
+47 22 12 15 20
svein.rune@infinitum.no

Janna Friis
Financial officer
+47 22 12 15 20
janna@infinitum.no

Marlene Bergh
Financial officer
+47 22 12 15 20
marlene@infinitum.no

Vesna Cakarevic
Financial Chief
+47 22 12 15 20
vesna@infinitum.no

Vibeke Kjøle Scansani
Financial officer
+47 22 12 15 20
vibeke@infinitum.no

Plamena Nikolaeva
Financial officer
+47 22 12 15 20
plamena@infinitum.no

Gina Rojahn
Financial officer
+47 984 82 684
oscar@infinitum.no

Oscar Zio
Logistics Coordinator
+47 22 12 15 20
gina@infinitum.no


Employees in Trondheim

Åge Skagen
Department manager Trondheim
+47 920 51 399
aage@infinitum.no



Employees in Fetsund

Ståle Maldum
Department manager Heia, Fetsund
+47 900 91 896
staale@infinitum.no


Hege Andreassen
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no

Yngvar Aarnes
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no

Ella Isene
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no



Employees in Bjerkvik

Ole-Rolf Dahlberg
Department manager Bjerkvik
+47 986 30 059
olerolf@infinitum.no




Members of the Board

  • Svein Sollie, Chairperson of the Board, DMF (Asko Norge AS)

  • Lars Midtgaard, Deputy Chairperson of the Board, DLS (Hansa Borg Bryggerier AS)

  • Stein Rømmerud, Board member, BS (Coca-Cola Norge Enterprises AS)


  • Christian Granlund, Board member, BS (Ringnes AS)


  • Tore Nygaardsmoen, Board member, CNH (Coop Norge Handel AS)


  • Benno Graser, Board member, DMF (Rema 1000 Distribusjon AS)


Deputy members of the Board

  • Jens Olav Flekke, DMF (DMF)


  • Torgeir Løftingsmo, CNH (CNH)


  • Siv Grønning, BS (Ringnes AS)


  • Christian Aass, BS (Aass Bryggerier AS)

  • Thomas Weihe, DLF (DLF)

 

Contact

Karenslyst allé 9c (fifth floor)
0278 Oslo



Postal address:

Postboks 447 Skøyen

0213 Oslo

See Google Map

info@infinitum.no
+47 22 12 15 20



Production facilities

Heia, Fetsund
Heiasvingen 59
1900 Fetsund
+47 22 81 31 00

Bjerkvik
Salomonsvei 25
8530 Bjerkvik
+47 986 30 059

Trondheim
Torgardstrøa 5
7072 Heimdal
+47 920 51 399


Employees at Skøyen

Kjell Olav A. Maldum
Managing director
+47 909 63 999
kjell.olav@infinitum.no

Randi Haavik Varberg
Director of information and market
+47 913 54 773
randi@infinitum.no

Tor Guttulsrud
Director of economics and finance
+47 930 96 486
tor@infinitum.no

Sten Nerland
Director of logistics and operations
+47 975 98 558
sten@infinitum.no

Roger Hushovd

Controller economics
+47 22 12 15 20
roger@infinitum.no

Svein Rune Haugsmoen
Controller
+47 22 12 15 20
svein.rune@infinitum.no

Janna Friis
Financial officer
+47 22 12 15 20
janna@infinitum.no

Marlene Bergh
Financial officer
+47 22 12 15 20
marlene@infinitum.no

Vesna Cakarevic
Financial Chief
+47 22 12 15 20
vesna@infinitum.no

Vibeke Kjøle Scansani
Financial officer
+47 22 12 15 20
vibeke@infinitum.no

Plamena Nikolaeva
Financial officer
+47 22 12 15 20
plamena@infinitum.no

Gina Rojahn
Financial officer
+47 984 82 684
oscar@infinitum.no

Oscar Zio
Logistics Coordinator
+47 22 12 15 20
gina@infinitum.no


Employees in Trondheim

Åge Skagen
Department manager Trondheim
+47 920 51 399
aage@infinitum.no



Employees in Fetsund

Ståle Maldum
Department manager Heia, Fetsund
+47 900 91 896
staale@infinitum.no


Hege Andreassen
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no

Yngvar Aarnes
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no

Ella Isene
Operations coordinator
+47 22 81 31 00
anleggoslo@infinitum.no



Employees in Bjerkvik

Ole-Rolf Dahlberg
Department manager Bjerkvik
+47 986 30 059
olerolf@infinitum.no




Members of the Board

  • Svein Sollie, Chairperson of the Board, DMF (Asko Norge AS)

  • Lars Midtgaard, Deputy Chairperson of the Board, DLS (Hansa Borg Bryggerier AS)

  • Stein Rømmerud, Board member, BS (Coca-Cola Norge Enterprises AS)


  • Christian Granlund, Board member, BS (Ringnes AS)


  • Tore Nygaardsmoen, Board member, CNH (Coop Norge Handel AS)


  • Benno Graser, Board member, DMF (Rema 1000 Distribusjon AS)


Deputy members of the Board

  • Jens Olav Flekke, DMF (DMF)


  • Torgeir Løftingsmo, CNH (CNH)


  • Siv Grønning, BS (Ringnes AS)


  • Christian Aass, BS (Aass Bryggerier AS)

  • Thomas Weihe, DLF (DLF)